Mesaj gönder

yusufozdemir yazdı 29 Nisan, 2013
sizin yanınızda gönüllü olarak çalışabiliyor muyuz ?
Ezgi GÖZEN ŞAHMAN yazdı 15 Nisan, 2013
elacığım resimlerin hepsi birbirinden güzel... bu en güzel günümüzü çektiğin resimlerle daha güzel ve özel hale getirdiğin için çok çok teşekkürler... iyi ki seni seçmişiz çünkü başka kimse bu resimleri bu kadar güzel çekemezdi ve o muhteşem enerjisiyle çekimleri bu kadar eğlenceli hale getiremezdi :) ellerine sağlık canım benim çok çok teşekkürler, başarılar :))
Sinem DEMİRIŞIK yazdı 28 Mart, 2013
Elacım canım benim düğün günümün mükemmel başlamasını sağlayan özel bir isimsin benim için. Gerek enerjinle gerek mükemmel fotoğraflarınla yanımızda olduğun için ne kadar teşekkür etsek az kalır. Hayatımın en önemli günü olan düğün günümü başka hiç kimse bu kadar güzel ölümsüzleştiremezdi. Binlerce kez teşekkür ederiz sana ELA DOĞAN
Büşra-Ali ŞENOL yazdı 27 Mart, 2013
Ela canım benim,

Albüm muhteşem olmuş, ellerine sağlık. Hayatımızın en mutlu gününü yıllar sonraya da taşıyabilmemizi sağlayan düğün albümümüze bayıldık. Çok profesyonel ve çok estetik olmuş. Stresli geçen düğün günümüze içtenliğin ve samimiyetinle ayrıca renk kattın. Fazla söze gerek yok, profesyonelliğin ve kalitenin tek adresi Ela DOĞAN.
Eda İNANOĞLU yazdı 15 Şubat, 2013
Aslında teşekkürü düğün günümüzde çok yoğun olan ve bizi sana yollayan Emre Bey'e etmem gerekli..Tek kelime ELA DOĞAN=PROFESYONELLİK..dETAYLAR BİZİM İÇİN DE ÖNEMLİ fakat seniN KARELERİNDE BİR BAŞKA..hAYATIMIN EN ÖNEMLİ GÜNÜNÜN her anını bu kadar güzel ölümszüleştirdiğin için teşekkürler Ela Doğan..Başaraılar..
Nihan Alpaslan yazdı 22 Aralık, 2012
Düğünümüzle ilgili aldığımız en doğru karar seninle çalışmak oldu kesinlikle Elacım! Yağmur, mekan vs çıkan aksiliklere rağmen her şeyi unutup fotoğraf çekilmenin tadını çıkardık :) Enerjin, arkadaşlığın ve hazırladığın harika albüm için çok teşekkürler :) Yeni çektiğin ve yayınladığın fotoğraflara da hala büyük bir ilgilyle bakıyorum, hepsi çok güzel. Başarılarının devamını diliyorum..
gönül inamoğlu yazdı 10 Aralık, 2012
elacım,
şirin pozitif enerjik tutumunu üniversite sıralarından fotoğraf karelerine taşımışsın. siteni gördüm çok mutlu oldum. fotoğraflarına da hayran kaldım. eminim işinde de okuldaki başarını gösteriyorsun. fotoğrafçılık derslerinden de anımsarsam senden hizmet alacak kimsenin pişman olmayacağından eminim. gülmeyen kişiyi güldürür, ben fotojenik değilim diyeni şaşırtır, dünyaya gelen minicik şekerleri büyüdüklerinde peşine düşürürsün:)) diyerek tüm mutlu anlarımın sözünü de istiyorum senden.. başarılarının en güzel karelerle devamını diliyorum...
ÖZLEM -TOLGA AVCI yazdı 20 Kasım, 2012
sevgili elaaa ... ;) öncelikle senle ilk tanıstıgımız gün anladım bizim fotograflarımızı cekebilcek kişi işteee bu dedım icimden :) karsısındaki kişiyi gördüğü anda o beklentileri anlayan kafasında fotograf kareleri yaratan bir fotografcıdan öte.. ilk tanısmadan itibaren o sıcaklığını samimiyetni yansıtan bir arkadas ..hersey icin tesekkür ederiz elacım eline emeğine saglık basarın daim olsun..
EDA CAN yazdı 17 Kasım, 2012
bitanesin elacım bitane...biz bu eşsiz ,dünya tatlısı Ela'mıza bir doğum çekimi yaptırdık ve ortaya öyle bir albüm çıktı ,yok böyle bişey,bakmaya doyamıyoruz yaaa..Hamileliğimin 8.ayında stüdyoda bu işleri hiç sevmeyen eşimle bir çekim yaptık ki,eşim dahi poz vermeyi sever oldu,çünkü Ela değerli bir fotoğrafçının yanısıra çok değerli,samimi,pek neşeli,sevgi dolu bir dost oldu bize.Onun yanında gülücüklerle dolu doğal,keyifli bir poz verememeniz imkansız.Öyle ki biz ela'ya poz verme işini çok sevdik:)Ardından 9. ayımızda evimizde sadece bir anne çekimi yaptı ve,ela'nın yakaladığı pozlarla eşim bir kez daha bana aşık oldu galiba:)ve sonra beklenen gün geldi ben hastanede doğum sancıları çekerken sanatçımız oraya da yetişti.Normal doğum yaptım ve ela doğumhanede tüm duygularımı nasıl içten paylaştı anlatamam,benimle ağladı yaa,o anları unutamam.Ordan çıkan oğlumun ilk nefes,onu ilk görüş ve ona ilk dokunuş pozları her baktığımda resmen içime dokunuyor..Bu mutlulukla ela'ya ne kadar teşekkür etsek az...Ardından ailemle olan hastane odası pozları, her duyguyu o kadar güzel yansıtıyor ki..Bitmedi bebeğim 13 günlük olduğunda iyice iyileştiğimizde evimde hazırlanan odamızda elacım,bir bebek çekimi yaptı ,harika bişey oldu,oğlum bir melek...ve son olarak en güzel,en sıcak,bebeğime kalacak aile fotolarımız oluşan bu kıymetli albüm ela ablasından oğluşuma armağan..şimdi efe can'ımız 3 aylık,bir eşsiz albüm için daha sabırsızlıkla 1 yaşını bekliyoruz:=)siz de baktıkça keyifleneceğiniz,kusursuz bir albüm istiyorsanız gerçekten hiç düşünmeyin,tek adres bu işin hakkını ziyadesiyle veren,fotoğrafçılar harikas;,sihirli,benzersiz,farklı bir dokunuş,ELA DOĞAN...seni çoooooook seviyor,sevgiyle kucaklıyor ve en kocamanından öpüyoruz canımm benimmm..
Eda Can & Cumaali & Efe Can Karadeniz
Volkan SAÇILIK yazdı 16 Ekim, 2012
Albümlerimizi aldık. Tek kelimeyle harika olmuş Ela Hanım. Herkes çok beğendi. Düğün öncesi gerginliğine rağmen çok rahat ve eğlenceli bir çekim geçirmemizi sağladığınız, başından sonuna kadar bize destek olduğunuz için çok teşekkürler. Mükemmel albüm için ayrıca tebrik ediyoruz.

Ana sayfaya dön